Jesteś u nas pierwszy raz ? odbierz 3 o/o rabatu za zakupy :)
697968129porcelanownia@porcelanownia.pl

Zarejestruj się podczas składania zamówienia i odbierz swoje 3% rabatu za pierwsze zakupy :) *nie dotyczy produktów w promocji.

Porcelana Waza gości na naszych stołach już od prawie trzydziestu lat. Szeroka oferta marki Waza to nie tylko porcelana użytkowa, ale także dekoracyjna. Porcelana marki Waza oferowana jest w naszym sklepie zarówno w kompletach w postaci serwisów obiadowych, serwisów kawowych oraz na sztuki.

Serwisy obiadowe marki Waza

Serwisy obiadowe Waza dostępne są w wersjach dla 6 i 12 osób. Porcelanowe zestawy obiadowe Biała Koronka, Diana czy też Kleopatra to gwarancja pięknie nakrytego stołu podczas codziennych posiłków lub w czasie zorganizowanej uroczystości. Zaproszeni goście z całą pewnością docenią subtelną, klasyczną, a jednocześnie elegancką linię serwisów obiadowych marki Waza. Naszym klientom polecamy również serwis obiadowy Platynowy Akcent. Ta wyjątkowa zastawa w stylu Hiruni w kolorze ecru, z delikatnymi zdobieniami powodującymi wrażenie czystości i świeżości będzie bez wątpienia pięknie prezentować się na stole podczas obiadu.

Serwisy kawowe Waza

Miłośnikom dobrze podanej kawy polecamy eleganckie i stylowe serwisy kawowe Waza. Na szczególną uwagę zasługują tu serwisy do kawy z linii Diana, Gold oraz Kleopatra. Porcelanowy serwis do kawy Kleopatra to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnymi zdobieniami. Poza pięknym wyglądem tego zestawu jego dodatkowym atutem z pewnością będzie możliwość zmywania w zmywarce. Z kolei serwis do kawy Platynowe Paski spodoba się zwolennikom klasycznej, nowoczesnej elegancji. Minimalistyczne zdobienia w postaci subtelnego, platynowego paska obecne na filiżankach, imbryku, cukiernicy i mleczniku dodają serwisowi powiewu prestiżu i uroku.

Porcelanę Waza bez wątpienia można umieścić w grupie produktów charakteryzujących się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Rodzima produkcja, prostota i szyk sprawiają, że porcelanowe wyroby marki Waza są produktami godnymi polecenia.

Diana WA-145 - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza Diana WA-145 - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza
Producent: Waza
Cena: 1 159,00 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • - %
Gold WA-99Z - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza Gold WA-99Z - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza
Producent: Waza
Cena: 1 159,00 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • - %
Kleopatra WA-93 - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza Kleopatra WA-93 - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza
Producent: Waza
Cena: 1 159,00 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • - %
Orient WA-66 - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza Orient WA-66 - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza
Producent: Waza
Cena: 1 159,00 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • - %
Platynowe paski WA-07P - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza Platynowe paski WA-07P - Serwis obiadowy dla 12 osób - Waza
Producent: Waza
Cena: 999,00 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • - %
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl