Musisz wiedzieć, że paczki z porcelaną pakujemy PANCERNIE :) Możesz być spokojny. Paczka dojedzie w całości. Bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Zapraszamy na zakupy :)
665 552 935porcelanownia@porcelanownia.pl
Jak wybrać idealny serwis kawowy? 0

Wybór idealnego serwisu kawowego ma ogromne znaczenie w kontekście wyglądu całego nakrytego dla gości stołu. W jaki sposób dobrać idealny zestaw? Przede wszystkim przy wyborze należy kierować się jakością. Doskonała porcelana z pewnością posłuży dłużej. Idealnym przykładem jest Porcelana Chodzież, która jest marką rozpoznawalną wśród koneserów pięknych serwisów.

Chwilowa moda, czy ponadczasowe piękno?

Chwilowa moda z pewnością jest aspektem mającym znaczenie przy wyborze serwisu kawowego przez osoby niemające dużej wiedzy i rozeznania w tym temacie. Należy jednak pamiętać o tym, że komplety kawowe kupuje się raczej z myślą o dłuższym czasie użytkowania. Dlatego zawsze dobrym wyborem jest postawienie na jednolite wzornictwo. Króluje jasna kolorystka, którą można później połączyć z już posiadanymi elementami zastawy.

Serwis kawowy uznanych marek można w późniejszym czasie jeszcze rozbudowywać. To bardzo wygodna opcja, jeżeli istnieje możliwość zakupienia także porcelany na sztuki.

Jakie komplety kawowe warto wybrać?

Najbardziej popularne są serwisy kawowe na 6 i 12 osób. Inne konfiguracje zdarzają się rzadziej. Zazwyczaj w skład takiego zestawu wchodzą filiżanki ze spodkami, a także dzbanek na kawę, czasami również cukiernica i mlecznik. Zestaw kawowy z porcelany to tego rodzaj przedmiotu, którym gospodyni domu chętnie się chwali. Dlatego najlepiej jest go wyeksponować w witrynie lub przeszkolnym kredensie. W takiej formie musi on być jednak doskonale dopasowany do stylu wnętrza, aby wydobyć wszelkie jego atuty.

Bardzo uniwersalnym i ponadczasowym modelem jest taki zestaw białej porcelany marki Waza. Wyróżnia się on swoją prostotą. Z taką samą przyjemnością użyć go można podczas Bożego Narodzenia, co Wielkanocy. W zależności od kolorowych dodatków na stole będzie on ciągle wyglądał tak samo świeżo.

Osoby lubiące klasykę, ale w nieco bardziej dekoracyjnym stylu, zainteresują się z pewnością tym serwisem marki Porcelana Ćmielów. Klasyka dobrze się odnajdzie w każdych okolicznościach.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl